KKK

Kus riigis on toodetud Rubise tooted?

Kõik Rubise tooted on toodetud Šveitsis.

Mis materjalist on pintsetid ja käärid valmistatud?

Pintsetid ja käärid on valmistatud kõrgkvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab nende vastupidavuse ja pikaealisuse. Rubise valikus leidub ka ülekullatud (Goldline sari), hõbeioonidega (SA ION pintsetid)   või  värvikihiga kaetud (Colorline sari) pintsette.

Kas pintsette tohib desinfitseerida ja steriliseerida?

Desinfitseerida, steriliseerida kui ka autoklaavi kasutada tohib ainult puhtast kirurgilisest metallist ja ülekullatud pintsette. Desinfitseerimine ja steriliseerimine ei sobi värvitud ja hõbeioonidega kaetud pintsettidele.

Millised pintsetid sobivad professionaalseks kasutamiseks?

Professionaalseks kasutamiseks sobivad kõik pintsetid, mis on välja toodud e-poe Professionaalses ja Goldline sarjas. Need pintsetid on kas puhtast kirurgilisest metallist või ülekullatud.

Kuidas hoolitseda oma pintsettide eest nii, et need kestaks kauem?

Isegi kvaliteetsed tooted vale ja hooletu kasutamise järgselt võivad saada viga ja nende funktsionaalsus langeb.  Jälgi kolm sammu, et tagada oma pintsettidele pikk eluiga:

  1. Kasuta alati kaitsekorki
  2. Puhasta peale igat kasutamist
  3. Proovi mitte maha kukkutada

Kuidas on saavutatud Rubis pintsettide täpsus ja hea funktsionaalsus?

Kõik Rubis pintsetid ja käärid on valmistatud ja lihvitud käsitsi. See on käsitöö, kus iga toode läbib põhjaliku kvaliteedi ja täpsuskontrolli. Tänu terase kvaliteedile ja ergonoomilisele kujule säilitavad pintsetid ja käärid oma painduvuse ja pinge aastaid, mis võimaldab lihtsamat käsitlemist.

Kui kiiresti kaup kohale jõuab?

  • Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.
  • Tellimuse vormistamise korral nädalavahetusel või riigipühal 2-5 päevane kohaletoimetamise tähtpäev hakkab kehtima nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval.

Kas ma saan oma toodet tagastada?

  • Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
  • Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
  • 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
  • Kõik tagastatavad tooted peavad olema originaalpakendis ja pintsettidel peab olema originaalkaitsekork.

Kuidas toodet tagastada?

Kuhu ma saan pöörduda küsimuste korral?

Küsimuste korral klient saab pöörduda veebipoe poole, saates e kirja aadressile rubispintsetid@gmail.com või helistades telefonil: +3725024733.