MEIE AJALUGU

Rubise ajalugu saab alguse Šveitsis ja ulatub kaugemale kui 70 aasta taha, millal said valmis esimesed ülitäpsed käsitööna valminud pintsetid Šveitsi kellatööstuse jaoks. Nendest sai tol ajal parima kvaliteediga instrument õrna kellamehhanismi kokkupanemisel. Algul kasutati pintsette eranditult Šveitsi kellatööstuses, nagu Patek Philippe, Cartier ja Rolex kuid peagi sai Rubisest turuliider mitte ainult kellatööstuses kuid ka kiiresti kasvavas elektroonikatööstuses. Ülemaailmselt tuntud ettevõtted, nagu Motorola, General Electric, Siemens, Toshiba, Hewlett Packard, NEC, IBM on olnud Rubis pintsettide pikaajalised kasutajad. Sellest ajast peale on Rubis arendanud käsitöötraditsiooni, pöörates suurt rõhku funktsionaalsele täpsusele ja esteetilisele vormile.

Ettevõte, millel on aastatepikkune kogemus tootekvaliteedi suhtes on pööranud suurt tähelepanu funktsionaalsele disainile. Tänu sellele on tänaseni Rubis püsinud turuliidrina mitte ainult kellatööstuses, kuid ka elektroonikas ja mikroelektroonikas, robootikas, telekommunikatsioonis, kosmosereisides, teadusuuringutes, biogeneetikas, farmaatsias, laborites, kirurgias, mikroskoopilistes uuringutes, keemias, meditsiinis, bioloogias ja mikrobioloogias.

Me teostame pidevalt teadus- ja arendustööd, mille esiplaanil on uued materjalid, uuenduslike tehnoloogiate kasutamine ja funktsionaalne disain.