TEHNILISED ANDMED

Rubis on tuntud oma Šveitsi kvaliteedi poolest. Pintsetid on valmistatud kõrgkvaliteetsest roostevabast terasest, mis tagab nende vastupidavuse ja pikaealisuse. Kõrgkvaliteetne roostevaba teras talub hästi desinfitseerimise, steriliseerimise kui ka autoklaavi, mis tagab pintsettide ohutu kasutamise. Tänu terase kvaliteedile ja ergonoomilisele kujule säilitavad pintsetid oma painduvuse ja pinge aastaid, mis võimaldab lihtsat käsitlemist ja hoiab ära käte väsimuse.

Iga pintsetipaar on individuaalselt toodetud ja testitud. Pintsette valmistatakse käsitsi, et tagada nende täpsus. Rubis on väljatöötanud pintsettidel erinevaid stiile: Classic, Evolution, Pointer, Universal. Igal stiilil on oma kasutusotstarve.

Tootmisprotsess koos pidevalt uute tehnoloogiatega pole kunagi olnud nii oluline, keeruline ja põnev kui praegu. Rubise toodete kvaliteet tuleneb järgmistest kombinatsioonidest: tipptehnoloogia, oskusteave, tootmisprotsesside pidev kohandamine, kuluteadlik automatiseerimine, valitud tehnika koos traditsioonilise käsitööga, aastakümnete pikkune kogemus, parima tooraine kasutamine, praeguste materjalide kasutamine, tööstusdisainilahendus ja eksklusiivne stiil. Kõik need elemendid teevad Rubisest omaette klassi.